mgr Dorota Strażewicz

Magister wychowania technicznego ze specjalizacją: zastosowanie technik komputerowych. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze. Studia Podyplomowe Fizyka i Informatyka na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kurs kwalifikacyjny sztuka (muzyka i plastyka) w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wielkopolskim. Od 2001 roku nauczyciel fizyki, techniki i plastyki w Gimnazjum nr 1 im. Zygmunta Imbierowicza w Słubicach. Od roku szkolnego 2016/2017 nauczyciel w Liceum Technicznym im. Tadeusza Tańskiego w Słubicach. Od 2017 roku pracownik Szkoły Podstawowej nr 3 w Słubicach na stanowisku nauczyciel fizyki, plastyki i muzyki. Instruktor Związku Harcerstwa Polskiego w Hufcu Słubice. Hobby: podróże, turystyka, sport.

Ulotka 2020