mgr Izabela Gołębiowska

Nauczycielka języka polskiego i wiedzy o kulturze z prawie dwudziestoletnim stażem. Absolwentka filologii polskiej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze oraz studiów podyplomowych z zakresu wiedzy o kulturze na Uniwersytecie Szczecińskim. Karierę zawodową związała ze Słubicami i tutejszymi szkołami. Przez rok pracowała w Szkole Podstawowej nr 3, obecnie jest zatrudniona w Zespole Szkół Technicznych. Chętnie rozwija swoje kompetencje zawodowe, uczestnicząc w warsztatach metodycznych. Jej pasją jest literatura, muzyka, w szczególności jazzowa, a także malarstwo i dobre kino.

Ulotka 2020