2021 07 22 lista osob zakwalifikowanychSzanowni Kandydaci,
na podstawie § 1 ust. 8 pkt 6 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, poniżej przedstawiamy listę uczniów, którzy zakwalifikowali się do naszego Liceum.

Najniższa liczba punktów, która uprawnia do przyjęcia kandydata do Liceum to 120 punktów.

Prosimy o potwierdzenie woli podjęcia nauki w ULO w terminie 23-30 lipca br. poprzez złożenie pisemnego oświadczenia woli nauki w Liceum na załączonym druku, osobiście w sekretariacie szkoły lub wypełniony przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oświadczenie woli podjęcia nauki w szkole [pdf]