25 kwietnia br. w godz. 9.00-14.00 w Collegium Polonicum w Słubicach odbędzie się Festiwal Nauki i Sztuki, który połączony będzie z Dniem Otwartych Drzwi.

Celem wydarzenia jest zapoznanie uczestników z uniwersytetem, jego kadrą oraz sposobem prowadzenia zajęć. Jest to doskonała okazja, aby uzyskać wyczerpujące informacje o poszczególnych kierunkach studiów.

W trakcie Festiwalu pojawią się ciekawe wykłady, warsztaty, jak również konkursy prowadzone przez doświadczonych wykładowców Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznani, np. IX Słubickie Dyktando, Turniej językowy czy warsztaty chemiczne.
Udział w Festiwalu jest bezpłatny.

Program Festiwalu znajdą Państwo na stronie internetowej Collegium Polonicum lub klikając w poniższy link:
http://www.cp.edu.pl/pl/public_relations/startsite_news/spalte_2/news/Dzien-Otwartych-Drzwi/Program/index.html

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wywiadu, jakiego udzielili dr Jan Zgrzywa oraz Ewa Bielewicz-Polakowska.

http://www.slubice.tv/wiadomosci/7271,jakie-atrakcje-czekaja-na-mieszkancow-slubic-25-kw