Dyktando25 kwietnia br. o godz. 10.30 w małej auli w Collegium Polonicum w Słubicach, podczas Festiwalu Nauki i Sztuki oraz Dni Otwartych Drzwi, odbędzie się IX Dyktando Słubickie. Celem konkursu jest popularyzacja kultury języka polskiego oraz promocja przygranicznych Słubic i Collegium Polonicum.

Organizatorem dyktanda jest kierunek filologii polskiej jako obcej w Collegium Polonicum w Słubicach. Warunkiem uczestnictwa w Dyktandzie jest nadesłanie droga elektroniczną w terminie do 20 kwietnia 2018 r. poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Do udziału w dyktandzie zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 50 osób. Dla najlepszych uczestników w kategoriach: Młodzież, Seniorzy, Obcokrajowcy, przygotowano atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin-Dyktanda-Slubickiego

Zgloszenie-dyktando