2022 03 21 solidarnoscOj, my to mamy szczęście do uczniów.
Pamiętacie, gdy cieszyliśmy się z etapu wojewódzkiego?
To jeszcze nic!
Iga Tarabuła, nasza tegoroczna maturzystka poszła o krok dalej! Dzięki ciężkiej pracy i naturalnemu talentowi Iga otrzymała awans do FINAŁU!!! 

 Ogrom podziękowań kierujemy również do Pana Damiana Utrackiego, który dba o rozwój Igi. 

Finał Olimpiady będzie miał miejsce w czerwcu br. w Łodzi, ale zanim ten etap nadejdzie, Organizator konkursu już w kwietniu zaprosi wszystkie drużyny (wraz z Nauczycielami Prowadzącymi) na wizytę studyjną, której celem będzie poznanie miejsc związanych z historią lat 1970 – 1990 oraz na warsztaty tworzenia prezentacji multimedialnych, autoprezentacji, będzie przestrzeń tam także na integracje członków poszczególnych drużyn wojewódzkich.