2022 04 02 MRPIrMarzec uczniowie Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego zakończyli z przytupem.
Podczas pierwszej sesji Młodzieżowej Rady Powiatu wybrano przewodniczącego - naszego maturzystę Bartosza Surdyka. 
Bartku, jesteśmy bardzo z Ciebie dumni. Życzymy Ci samych sukcesów! 

Kilka słów od Bartka:
"Jestem w klasie maturalnej, toteż swoją funkcję będę pełnił do września. Przez ten czas chciałbym zorganizować pracę radnych oraz nawiązać współpracę z powiatowymi organizacjami, stowarzyszeniami, samorządami, a także z Młodzieżowym Sejmikiem Województwa Lubuskiego – zapowiada Bartosz Surdyk z Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego, nowo wybrany przewodniczący Młodzieżowej Rady Powiatu. Jego zastępcy i sekretarza nie udało się wyłonić – jako, że żaden z kandydatów nie uzyskał wymaganej liczby głosów, głosowanie w tej sprawie będzie powtórzone podczas kolejnego posiedzenia.
Źródłem zdjęć jest profil Starostwa Powiatowego w Słubicach."