2022 05 05 filmpromocyjnyNasi uczniowie przygotowali dla wszystkich, którzy jeszcze się wahają krótki filmik promocyjny. Przekazujemy ich słowa.

Tu znajduje się link do filmiku promocyjnego --> TU

"Nasza szkoła jest szkołą, która na rozwój uczniów i ich pasje patrzy w trochę inny sposób. W naszej szkole uczniowie traktują się jak jedna wielka rodzina. Wspierają się, kolegują i są dla siebie zawsze przyjaźnie nastawieni. Uczniowie wspólnie dyskutują i są otwarci na poznawanie nowej wiedzy, to przyczynia się do jeszcze większego rozwoju naszych uczniów. Rola nauczycieli oraz dyrektora w naszej szkole jest nieoceniona. Nie tylko przekazują nam wiedze w swojej dziedzinie, ale również opowiadają nam różne ciekawostki ze świata i naszego otoczenia, zawsze chętnie wytłumaczą i pomogą lepiej zrozumieć dany temat. Nasza szkoła nigdy nie jest zamknięta na nowe propozycje. Jeśli uczeń chciałby zrobić jakaś super akcje charytatywna nie ma problemu, do dzieła, wszyscy pomożemy. Nasza szkoła odchodzi od siedzenia w ławkach i poznawania tych wszystkich zagadnień w klasie. Lepiej pojechać do muzeum, do parku narodowego i wszystko o czym jest mowa na lekcji zobaczyć na własne oczy. Jednak szkoła to nie tylko nauka i zdobywanie wiedzy, ale również zabawa i to właśnie po to aby rozładować emocje i zintegrować się ze znajomymi. Na naszym korytarzu znajdziemy piłkarzyki czy stół do ping ponga.

ULO jest szkołą przyjazną każdemu i każdy może się tu czuć mile widziany. Zapraszamy"