2023 01 13 rankingRanking Perspektywy 2023. 
Kojarzy go zdecydowana większość poszukująca szkoły średniej, wyższej...
W zeszłym roku mieliśmy tam swój debiut.
W tym udało nam się wystrzelić w górę

 

Z przyjemnością informujemy, że Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Słubicach w rankingu województwa lubuskiego zajęło 8 miejsce ❗️ 👏🥳
W rankingu głównym plasujemy się na 458 pozycji (na 1000 szkół wybranych). W stosunku do zeszłego roku uzyskaliśmy awans o 98 miejsc. Biorąc pod uwagę, że jesteśmy nową szkołą, mamy przyjemność być tu z Wami dopiero od 2018 roku, traktujemy to jako sukces.
Zgodnie z postanowieniem Kapituły, licea ogólnokształcące zostały ocenione za pomocą trzech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych. Do sporządzenia rankingu wykorzystano dane ze źródeł egzogenicznych (zewnętrznych) wobec ocenianych szkół.