2023 02 13 epas 2W poniedziałek 13 lutego uczniowie reprezentujący naszą szkołę wybrali się do Poznania na warsztaty w ramach programu „Szkoła-Ambasador Parlamentu Europejskiego” EPAS.
Jedna z przedstawicielek ULO Maja Komar przygotowała dla nas poniższą relację z wydarzenia 

 

Całe spotkanie opierało się na dyskusji oraz grupowej pracy wszystkich uczestników spotkania.
Największa uwaga skupiła się na temacie młodzieży oraz młodych ludzi wkraczających w dorosłość, tego, z jakimi problemami muszą mierzyć się w obecnych czasach oraz jakie działania można podjąć, aby im zaradzić.
Poza tym uczestnicy mogli oczywiście poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą Parlamentu Europejskiego, a także słuchając wypowiedzi innych uczestników, zainspirować się jakie działania w ramach EPAS mogą podjąć w swoich szkołach.
Czas spędzony na owocnej współpracy minął niesamowicie szybko i przyniósł za sobą wiele inspirujących wniosków oraz nowe pomysły.
Naszą szkole reprezentowali:
Maja Komar
Marek Trzeciak
Fabian Kraska.