2024 03 14 spotkanieOd niedawna w ULO działa koło zainteresowań "Palcem po mapie i nie tylko". Skupia ono ciekawych świata uczniów i nauczycieli.

W najbliższy wtorek będzie miała miejsce pierwsza prelekcja o podróżach w ramach wydarzeń koła. Przeprowadzi ją dla nas nasz wyjątkowy Pan od matematyki dr Roman Czarnowski.


Pan Czarnowski to podróżnik z krwi i kości, posiada ogromne doświadczenie, którym chce się dzielić. Ten entuzjasta świata już ponad dwudziestokrotnie odwiedził Daleki Wschód i właśnie o nim opowie nam już 19 marca!

Wydarzenie jest otwarte oraz darmowe. Zapraszamy serdecznie nauczycieli, uczniów, rodziców, ciocie, wujków i każdego kto choć na chwile chciałby się przenieść w kolorowe krajobrazy Indii, Nepalu czy pełnej niespodzianek dżungli.

Gdzie? Sala bankietowa w Collegium Polonicum
Kiedy? 19 marca (we wtorek) o godzinie 17:3