60572618 2180249095361526 6148434186043654144 oUczennica naszego Liceum Hania Biernacka zakwalifikowała się z wynikiem w skoku wzwyż 135 cm do finału Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się już niedługo w Słubickim Miejskim Ośrodku Sportu w Słubicach.
Oprócz Hani w dzisiejszych Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce udział wzięli równie zdolni uczniowie.

Marcel Urbaniak zajął I miejsce w biegu na 1500 m, a Zuzanna Piskunowicz I miejsce w rzucie dyskiem. Z kolei Martyna Grześkowiak wywalczyła II miejsce w skoku wzwyż, a Maryla Kusz - dwa III miejsca w pchnięciu kulą oraz rzucie dyskiem. Na koniec żeńska reprezentacja ULO w składzie Kusz, Grześkowiak, Piskunowicz i Biernacka, zajęła III miejsce w sztafecie.

Wszystkim naszym uczniom, biorącym udział w dzisiejszych zawodach - serdecznie gratulujemy!