inof o targachZapraszamy do odwiedzania XVIII edycji Targów Edukacyjnych ABSOLWENT 2020, imprezy na stałe wpisanej w kalendarz targowy branży edukacyjnej.

Targi w bieżącym roku odbędą się w miastach:
w dniu 3 marca 2020r. (wtorek) w Gorzowie Wlkp. w hali OSiR przy ul. Słowiańskiej 10
w dniu 10 marca 2020r. (wtorek) w Zielonej Górze w hali LO nr VI przy ul. Świętych Cyryla i Metodego 9.

WYSTAWCY

Impreza ma na celu zapoznanie maturzystów, uczniów szkół ponadpodstawowych i szkół podstawowych z ofertą edukacyjną oraz z możliwościami dalszego kształcenia i rozwoju, a także pomóc w wejściu na ścieżkę kariery zawodowej.
Swoje propozycje zaprezentuje w każdej z edycji ponad 80 wystawców:
- szkoły wyższe, politechniki, uniwersytety;
- szkoły policealne, ośrodki i instytuty szkoleniowe;
- szkoły ponadpodstawowe: licea, technika, szkoły zawodowe;
- szkoły językowe, ośrodki językowe, certyfikacyjne;
- szkoły nauki jazdy, instytucje szkoleniowe i firmy oferujące kursy;
- instytucje i firmy świadczące usługi i oferujące produkty dla młodzieży;
- pracodawcy, firmy pośrednictwa pracy, instytucje rynku pracy, samorząd lokalny.

TARGI PRACY i KARIERY

Są ważnym elementem części wystawienniczej. Kariera zawodowa człowieka budowana jest latami, a najlepszym fundamentem do tego jest odpowiednie wykształcenie. Dlatego na Targach Edukacyjnych ABSOLWENT oferty edukacyjne i oferty rynku pracy prezentowane
są równocześnie, co pozwala młodym ludziom jeszcze lepiej przygotować się do wejścia na rynek pracy.

W trakcie Targów Pracy i Kariery prezentować się będą:
- pracodawcy
- biura karier uczelni wyższych
- agencje pracy stałej i tymczasowej
- biura pośrednictwa i doradztwa personalnego
Istotnym elementem prezentacji jest włączenie takich instytucji jak: Powiatowe Urzędy Pracy, Wojewódzkie Urzędy Pracy, Ochotnicze Hufce Pracy, Państwowe Inspekcje Pracy.

Oferty prezentowane na targach Pracy i Kariery kierowane są do:
- młodych poszukujących ofert staży i praktyk zawodowych
- osób wkraczających na rynek pracy
- osób poszukujących stałego lub tymczasowego zatrudnienia
- osób zainteresowanych pracą w ramach wolontariatu
Pracodawców oraz firmy i instytucje związane z rynkiem pracy zachęcamy do prezentacji ofert w trakcie targów,
a zainteresowanych ofertami do odwiedzania stoisk targowych.

ODWIEDZANIE TARGÓW PRZEZ UCZNIÓW

Targi ABSOLWENT co roku odwiedzają tłumy maturzystów, uczniów szkół ponadpodstawowych, podstawowych oraz studentów. Szeroka oferta kształcenia na różnych szczeblach zachęca do przyjścia na imprezę. Poprzednie edycje odwiedzało 5.000-8.000 osób !!! Uczniowie przyjeżdżają na targi w grupach zorganizowanych z wychowawcami. Targi są oczywiście dostępne dla indywidualnych zwiedzających. Wstęp na imprezę będzie dla wszystkich zwiedzających bezpłatny. Targi czynne będą w godzinach od 9.00 do 14.00.

HAPPENING ABSOLWENT 2020

Targi ABSOLWENT to nie tylko bogata oferta edukacyjna. To również możliwość znalezienia możliwości rozwoju osobistego, rozwijania talentów i zainteresowań oraz spędzania wolnego czasu, dlatego podczas tegorocznej edycji targów, podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się HAPPENING ABSOLWENT 2020. To program to program realizowany ze sceny, który obejmować będzie pokazy artystyczne, kulinarne, z zakresu robotyki i nowych technologii, fizyki, występy grup tanecznych, sportowe, pierwszej pomocy przedmedycznej, masażu, makijażu oraz wiele innych. Dopełnieniem tej części będą stoiska klubów sportowych, instytucji kulturalnych, rozrywkowych czy kół zainteresowań. Zainteresowanych zachęcamy do włączenia się w tworzenie tej części imprezy.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XVIII Targach Edukacyjnych ABSOLWENT 2020.
Wszelkie dodatkowe informacje udzielamy pod nr telefonów: 95 720 20 51, 604 817 567, 696 008 886

Więcej informacji na:
www.absolwent.targi.pl

Zapraszamy również na nasz fanpage na Facebook:
www.facebook.com/targi.absolwent