OGÓLNE ZASADY NABORU UCZNIÓW DO I KLASY
UNIWERSYTECKIEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W SŁUBICACH NA ROK SZKOLNY 2023/2024

1. O przyjęciu kandydatów do klasy pierwszej Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Słubicach decydują kryteria uwzględniające:
    • liczbę punktów uzyskanych za wyniki egzaminu ósmoklasisty,
    • liczbę punktów pochodzącą z przeliczenia ocen na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej z języka polskiego, matematyki, języka obcego oraz jednego z obowiązkowych zajęć edukacyjnych wskazanych w Regulaminie rekrutacji,
    • punkty za świadectwo ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem,
    • punkty za udział w konkursach organizowanych przez kuratora oświaty,
    • liczbę punktów uzyskanych w zakresie aktywności społecznej.
  2. Do pierwszej klasy zostaną przyjęci uczniowie po ukończeniu szkoły podstawowej na podstawie wyników postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2023/2024.
  3. W szkole obowiązują następujące opłaty:
    • jednorazowa opłata wpisowa 500 zł należy uiścić w terminie uzgodnionym przy podpisywaniu umowy ze szkołą,
    • czesne miesięczne 900 zł.

Dokumenty

Podanie o przyjęcie do szkoły można złożyć osobiście w sekretariacie Liceum od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30, pozostawić po godz. 15.30 na portierni Collegium Polonicum, bądź przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..