OGÓLNE ZASADY NABORU UCZNIÓW DO I KLASY
UNIWERSYTECKIEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W SŁUBICACH NA ROK SZKOLNY 2021/2022

1. O przyjęciu kandydatów do klasy pierwszej Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Słubicach decydują kryteria uwzględniające:
    • liczbę punktów uzyskanych za wyniki egzaminu ósmoklasisty,
    • liczbę punktów pochodzącą z przeliczenia ocen na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej z języka polskiego, matematyki, języka obcego oraz jednego z obowiązkowych zajęć edukacyjnych wskazanych w Regulaminie rekrutacji,
    • punkty za świadectwo ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem,
    • punkty za udział w konkursach organizowanych przez kuratora oświaty,
    • liczbę punktów uzyskanych w zakresie aktywności społecznej.
  2. Do pierwszej klasy zostaną przyjęci uczniowie po ukończeniu szkoły podstawowej na podstawie wyników postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2021/2022.
  3. W szkole obowiązują następujące opłaty:
    • jednorazowa opłata wpisowa 250 zł - należy uiścić przed podpisaniem umowy, (nie wcześniej niż 2 sierpnia), a potwierdzenie dołączyć do umowy, albo przesłać na e-mail liceum,
    • czesne miesięczne - 550 zł.

REGULAMIN REKRUTACJI ULO 2021

PODANIE O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY (DOC, PDF)

UMOWA pdf

Podanie o przyjęcie do szkoły można złożyć osobiście w sekretariacie Liceum codziennie w godz. 7.30 - 15.30, pozostawić po godz. 15.30 na portierni Collegium Polonicum, bądź przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Mieszkający poza Słubicami uczniowie, którzy podejmą naukę w Uniwersyteckim Liceum Ogólnokształcącym w Słubicach, będą mieli możliwość zakwaterowania w internacie Zespołu Szkół Technicznych im. inż. Tadeusza Tańskiego przy ul. Sienkiewicza 28 w Słubicach.