mgr Katarzyna Penkala

Nauczyciel z 25 – letnim stażem pracy. Od siedmiu lat pełni funkcję dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Słubicach oraz nauczyciela kształcenia słuchu, rytmiki i chóru w tejże szkole. Ukończyła Akademię Muzyczną w Poznaniu na wydziale Edukacja Muzyczna oraz Podyplomowe Studia Emisji Głosu na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Cały czas zdobywa nowe doświadczenia poprzez doskonalenie zawodowe. W 2000 roku ukończyła Podyplomowe Stadia Muzykoterapii na Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Od 30 lat jest chórzystką Kameralnego Chóru Adoramus, co traktuje jako wielką pasję.